Doprava a platba

Zboží zasíláme při minimální objednávce 5000Kč. Při objednávce pod 5000Kč účtujeme 20% navíc.

Všechny výrobky jsou ruční výroba. U každého výrobku je přiložen firemní certifikát s historií výrobků a zboží je vždy důkladně zabaleno.

Garantujeme odeslání řádně zabaleného zboží ve 100 % stavu. Před odesláním kontrolujeme jednotlivé kusy, takže riziko odeslání poškozeného zboží je vyloučeno. Ve výjimečných případech může dojít k poškození zboží při přepravě. Zásilky jsou pro tento případ pojištěné.

V případě poškození výrobků při přepravě je důležité vyfotit nejen poškozené zboží, ale i jeho zabalení a přepravní štítky. Vnější přepravní obal nejlépe ze dvou stran. Je třeba zajistit, aby se zásilkou nebylo manipulováno do uplatnění reklamace.

Cena za přepravu je závislá na váze a rozměrech vybraného produktu proto cenu prosím považujte za orientační, přesná cena bude uvedena na zaslané faktuře (jde o součet pojištění, příplatku za křehké zboží).

Prodáváme křišťálové sodnodraselné a olovnaté 24% PbO sklo a dále barevné transparentní  ALEXANDRIT a URANOVÉ SKLO a syté – opaktní ČERNÉ  A JADE SKLO (MALACHITOVÉ SKLO).

cs_CZCzech